Vianoce bez obáv a výhodne

Takmer každý pozná ten zhon a stres pred Vianocami pri nakupovaní vianočných darčekov. No sú medzi nami aj takí, čo si nakúpia darčeky skôr a potom si už len užívajú vianočnú atmosféru. Aj vy túžite kúpiť vianočný darček s dostatočným predstihom? No máte strach, že vybraný darček pre vášho cyklistu/tku nebude sedieť alebo sa netrafíte do jeho/jej vkusu? Žiadne obavy, pretože Totosport v predvianočnom období ponúka predĺženú výmenu tovaru.

vianoce_bez_obav_1

  Tovar musí spĺňať podmienky na výmenu tovaru (napr. balenie, nepoužitý, vrátenie v stave nový produkt....viď podmienky na výmenu)

 Bezpečné doručenie objednávok do Vianoc 

garantujeme pre všetky objednávky doručené do 21.12.2023 do 12:00

v posledné dni odporúčame na dopravu využiť doručenie na adresu kuriérom

 

Najobľúbenejší a najpredávanejší darče- DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Neviete čo by obdarovanej osobe sadlo, či sa páčilo? Darujte Totosport darčekovú poukážku, s ktorou si môže kúpiť svoj vysnívaný cyklistický kúsok. Okrem klasických tlačených poukážok máme pre vás tento rok NOVINKU - Online darčekové poukážky. Jednoducho objednáte, zaplatíte a online poukážka vám príde do mailu. Nemusíte platiť poštovné a môžete si ju vytlačiť v pohodlí domova.

vianoce_bez_obav_2-2

Aké sú výhody darčekových poukážok?

  • univerzálny darček, ktorý poteší každého
  • môžete si vybrať ľubovoľnú hodnotu 30 €, 50 € alebo 100 €
  • nemusíte sa báť, že sa obdarovanému netrafíte do vkusu alebo veľkosti
  • Darčeková poukážka ihneď - zvoľte produkt Najrýchlejší darček je Online Darčeková poukážka (ihneď po zaplatení PDF na vytlačenie v maily)
  • Tlačená darčeková poukážka - zvoľte produkt Darčeková poukážka a doručíme ju podľa zvolenej dopravy až k vám domov

 

Nájdete u nás aj originálne  CYKLO DARČEKY

Vybrať vhodný darček pre cyklistu alebo cyklistku môže byť náročné a zdĺhavé. Preto sme pre vás vybrali exkluzívne darčeky, ktoré potešia každého milovníka cyklistiky. Nájdete medzi nimi napríklad originálne cyklistické doplnky ako tričká, doplnky oblečenia, cyklistické fľaše, batohy či kapsičky vysokej kvality.