Enervit

enervit-logo

Skupina Enervit je aktívna na trhu s doplnkami výživy pre šport a funkčnou výživou. Vykonáva výskum v oblasti potravín a doplnkov a vyvíja, vyrába a predáva výrobky pre ľudí venujúcich sa športu a pre ľudí, ktorí sa chcú udržiavať v kondícii a dobrej kondícii.

Spoločnosť Enervit SpA, ktorá bola založená pred 50 rokmi Paolo Sorbini, dnes zamestnáva viac ako 150 ľudí a jej príjmy sú 44€ miliónov (k 31. decembru 2011).

Výrobky Enervit sa vyrábajú priamo v závode spoločnosti v Zelbio (asi 25 km od jazera Como), ktorý je stále výrobným závodom spoločnosti Enervit SpA. Aj v dobe, keď je offshoring normou, spoločnosť uprednostňuje udržanie výroby v Taliansku, zachovanie väzieb s oblasťou a ľuďmi v tejto oblasti a pomoc pri priemyselnom rozvoji v Taliansku. Enervit je talianska spoločnosť, ale pretože sa jej výrobky predávajú aj do zahraničia, začala postupný proces internacionalizácie a jej hlavné produktové rady sa vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta.

Enervit Sport, EnerZona, Enervit Protein a Enervit Gymline Muscle sú identifikačné názvy hlavných produktových línií spoločnosti. Enervit Sport je kompletná rada doplnkov výživy pre ľudí cvičiacich šport zameraných na svalovú efektivitu a regeneráciu počas a po cvičení. EnerZona, značka, ktorá identifikuje (výlučne) diétnu zónu vytvorenú Barrym Searsom, je rad produktov špeciálne navrhnutých na dosiahnutie duševnej a fyzickej pohody. Enervit Protein sa používa pre výrobky zdravej výživy a výživy, zatiaľ čo Enervit Gymline Muscle je línia študovaná spoločnosťou Enervit Science, ktorá pomáha intenzívne trénovať športovcov pri vývoji silných a definovaných svalov. Tu je kompletná škála produktov vhodných pre všetky špecifické potreby ľudí, ktorí chcú to najlepšie.

50 rokov úspechu spoločnosti Enervit je výsledkom neustáleho zameriavania sa na skutočné potreby športovcov a ľudí zaoberajúcich sa športom, na vývoj výrobkov, technické inovácie a investície vo výskume, ktorý získal dôležité výsledky vďaka tímu Enervit. Profesionálne štandardy a inovačné kvality tohto tímu, ktorý zahŕňa lekárov, technikov, výskumných pracovníkov a športovcov, sú všeobecne uznávané.

Cena

135
1135
Stránka 1 z 3 - 53 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 53 položiek celkom