Nové kolekcie jar/leto 2025 SKLADOM 🤩

Pissei Sante Reflex Jacket, Reflex Rifrangente

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Expedujeme do 3 dní Expedujeme do 3 dní Expedujeme do 3 dní Expedujeme do 3 dní Expedujeme do 3 dní Expedujeme do 3 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
13.5.2025 13.5.2025 13.5.2025 13.5.2025 13.5.2025 13.5.2025 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: SANTEJKTRX23-REFLEX_S SANTEJKTRX23-REFLEX_M SANTEJKTRX23-REFLEX_L SANTEJKTRX23-REFLEX_XL SANTEJKTRX23-REFLEX_XXL SANTEJKTRX23-REFLEX_3XL Zvoľte variant
139,90 € 113,74 € bez DPH
Pissei Sante Reflex Jacket, Reflex Rifrangente
SANTEJKTRX 23 REFLEX
Novinka

Odmeňujeme našich
zákazníkov za vernosť

Doprava ZDARMA pri objednávkach od 100€

Potřebujete poradit?

Potrebujete poradiť?

Ultraľahká a dobre zbaliteľná vetruodolná pláštenka vyrobená z reflexnej tkaniny, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu pri jazde z kopca alebo pri vetre alebo miernom daždi.

Vlastnosti produktu:
- Komfortný strih
- Ultraľahká reflexná tkanina odolná voči vetru
- Dobre zbaliteľná
- Bočné panely z ľahkej a priedušnej sieťoviny
- Pixelové (reflexné) prvky na zadnej strane
- Teplotný komfort: 6°C až 24°C

Materiálové zloženie:
22% PL, 29% RESINA, 49% GL

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické pláštenky
Záruka: 2 roky
EAN: Zvoľte variant
Pohlavie: Muži
Typ strihu: Komfortný
Sezóna: Jar/Jeseň
Teplotný komfort: 5° až 15°C, 15° až 25°C
Farba: Šedá
Funkčné vlastnosti: Vetruodolnosť, Reflexnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

História PISSEI sa začala písať v roku 1978 v Taliansku a presnejšie v Toskánsku, pri dverách Florencie, kedy sa zrodila pod menom „Ellegi".
Nepretržitá cesta evolúcie začala výrobou športového oblečenia a potom sa presťahovala a špecializovala na zákazkové cyklistické oblečenie pre tímy a amatérske skupiny v rámci nášho Custom Labu
V roku 2006 spoločnosť zmenila názov na súčasný „PISSEI“ a v roku 2019 prechod na súčasné vlastníctvo znamenal zmenu vízie na. globálnejší.

Od malej továrne pri dverách Florencie až po víťazstvo na Giro d'Italia 2024 s Tadejom Pogacarom a UAE Team Emirates.
V decembri 2022 začali svoju cestu World Tour s tímom UAE Team Emirates priamo z nášho vlastného laboratória v Toskánsku, kde boli ručne šité prototypy dresov prvého tímu Magistrale, pričom sme snívali o niečom veľkom, čo sa dá spolu dosiahnuť.
24. mája získa Tadej Pogačar Maglia Rosa po 21 intenzívnych pretekárskych dňoch po boku svojich tímových kolegov a anjelov strážnych: Mikkela Bjerga, Vegard Stake Laengen, Felix Grossschartner, Rafal Majka, Sebastian Molano, Domen Novak, Rui Oliveira.