Garmin VARIA RVR315 Cyklo radar

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 010-02253-00
149,99 € –7 % 139 € 115,83 € bez DPH
Garmin VARIA RVR315 Cyklo radar
garmin varia rvr315 01
149,99 € –7 %

Odmeňujeme našich
zákazníkov za vernosť

Doprava ZDARMA od 100€

Potřebujete poradit?

Potrebujete poradiť?

Kompaktná a dostupnejšia verzia cyklo-radaru Varia™ RTL515 - bez červeného spätného svetla. Cyklo-radar Varia™ RVR315 vás pri jazde upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a je aktívnym riešením pre lepšiu bezpečnosť cyklistov pri jazde na bežnej cestnej komunikáií, kde dochádza k častým nehodám spôsobených nárazom vozidla zozadu. Varia™ RTL315 dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojená jednotka (Garmin zariadenie alebo smartfón) alarm (zvukové upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov.

Model Varia™ RVR315 z novej generácie Garmin radarov je navyše vybavený Bluetooth rozhraním pre pripojenie a využitie funkcií v spojení so smartfónom a novou aplikáciou Varia App. Vylepšená je aj konštrukcia montážného držiaka na bicykel, ktorý obsahuje adaptér pre rôžne tvary/profily sedloviek - od štandardného okrúhleho až po AERO profil.

Varia™ cyklo-radar RVR315 ideálne doplňuje výbavu kompatibilného cyklopočítača zo série Edge® 25 / 130 / 520 / 520 Plus / 530 / 820 / 830 / 1000 / 1030 / Explore a vo veľkej miere rozširuje jeho funkcionalitu. Varia™ cyklo-radar je možné ďalej používať aj v kombinácii s hodinkami zo sérií Forerunner 945 / Fénix 5 (Plus) / Fénix 6 / Tactix Delta / Vívoactive 3.

Náš Tip:

 • Cyklo radar VARIA RVR315 vám poslúži ako spoľahlivé zariadenie signalizujúce prichádzajúce autá čím výrazne prispeje k vašej bezpečnosti na cestách
 • Ak chcete od svojho "osobného strážcu" na cestách viac, potom by vašou voľbou mal byť model VARIA RTL515, ktorý poskytuje dvojnásobnú výdrž vstavanej batérie a silné zadné svetlo, ktoré pri prichádzajúcom aute zvýši intenzitu a frekvenciu blikania

Najdôležitejšie vlastnosti produktu:

 • Jazda v každom počasí...cyklo-radar Varia™ radar je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.
 • Integrovaný Bluetooth pre pripojenie Varia radaru k smartfónu s využitím aplikácie Varia App. Vďaka prehľadnej aplikácií získate prehľad o situácií "za vami" o blížiacich sa vozidlách. Tiež si môžete nastaviť zvukové a vibračné upozornenia. Po spárovaní so smartfónom Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojený smartfón alarm (zvukové a/alebo vibračné upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ rozoznáva aj rýchlosť vozidla a pokiaľ sa približuje príliš rýchlo, tak sa displej sfarbí do červena.
 • Vybavený bezdrôtovou technológiou ANT+™ (10m) pre pripojenie ku kompatibilnému zariadeniu Garmin* alebo tiež k samostatnej jednotke RDU. - viď záložka "Príslušenstvo".
 • Bluetooth® integrované rozhranie pre pripojenie a použitie cyklo-radaru v spojení so smartfónmi prostredníctvom aplikácie Varia App. Alternatívne môžete pripojenie radaru využívať aj s aplikáciami tretích strán* (Ride with GPS) pre rozšírenie funčnosti a použiteľnosti.
 • Pripojení a aktívny radar Varia poskytuje vizuálne informácie na displeji pripojeného Garmin ANT+ zariadenia doplnené o zvukové a vibračné* alarmy na blížiace sa vozidlo. Na pripojenom smartfóne cez Bluetooth sú informácie zobrazené na displeji prostredníctvom aplikácie Varia App doplnené o zvukové a vibračné upozornenia. Automaticky sú detekované iba vozidlá blížiace sa zozadu k vám zo vzdialenosti 140 metrov.
 • Výdrž vstavanej (nabíjateľnej) lítium - iónovej batérie s výdržou až do 7 hodín (dostupný iba režim radar bez blikania).

TECHNICKÉ PARAMETRE:
Akumulátor - výdrž: 7 hodín (pri max. výkone)
Rozmery balenia (ŠxVxH): 6.8 x 13.7 x 6.8 cm
Rozmery zariadenia, (ŠxVxH): 4 x 7.2 x 4 cm
Hmotnosť balenia: 232,5 g
Hmotnosť zariadenia: 71 g
Napájanie: nabíjateľná lithium-ion
Odolnosť voči vode: Áno (IPX 7)
Zvukové alarmy/vibrácia: Áno/Nie
Bezdrôtová komunikácia: Bluetooth & ANT+

OBSAH BALENIA:

 • Varia™ cyklo-radar RVR315
 • Montážna sada držiakov na rôzne profily sedloviek
 • microUSB™ kábel
 • Dokumentácia - príručka používateľa

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo a držiaky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: