Look GEO Trekking Vision Kombinované SPD/Klasické pedále

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 21856
99,90 € 83,25 € bez DPH
Look GEO Trekking Vision Kombinované SPD/Klasické pedále

Odmeňujeme našich
zákazníkov za vernosť

Doprava ZDARMA od 100€

Potřebujete poradit?

Potrebujete poradiť?

Rad pedálov GEO TREKKING bol navrhnutý tak, aby vás podporoval pri vašich každodenných cestách, medzi kanceláriou a domovom, v meste, na cyklistických trasách, v premávke alebo jednoducho pri dobrodružných výletoch. Ich všestrannosť, ktorá má plochú stranu, znamená, že dokážu zvládnuť každú situáciu a všetky podmienky a poskytnúť jedinečnú slobodu ducha.
Strana CLIPLESS je založená na mechanizme, ktorý je v súlade so štandardom micro cleat, kompatibilným s SPD kuframi. Tento mechanizmus sa vyznačuje celým rozsahom a umožňuje jednoduché a bezpečné zapínanie a vypínanie. Nastavovací systém umožňuje nastavenie od 5 do 10. Všetky pedále sú dodávané s kuframi EASY s 30% ľahším zacvaknutím a prirodzenejším viacsmerným vyklápaním, čo ponúka možnosť pohybu kombinujúceho rotáciu a trakciu.

Model GEO TREKKING VISION je vybavený telom vyrobeným z kompozitných a ľahkých lisovaných hrotov, takže je vhodný pre široký rozsah použitia.

Vyvinuli sme systém osvetlenia, ktorý sa ľahko inštaluje a odstraňuje vďaka systému klipov, čo znamená, že svetelný systém VISION funguje autonómne pre väčšiu slobodu používania. Môžete si teda zvoliť konfiguráciu, ktorá vám najviac vyhovuje: dve svetlá na pedál; jedno svetlo na každom pedáli.
Osvetlenie má  3 režimy - stále svietenie, blikanie a eco-blikanie. Pri režime eco-blikania je výdrž akumulátora 30hodín. Osvetlenie je nabíjateľné pomocou mikroUSB kábla.

duralové telo
Chromoly+ oska
• možnosť nastavenia pevnosti pružiny 5-10Nm
• balenie obsahuje 2ks Easy kufrov (Shimano SPD kompatibilné)
• balenie obsahuje 2ks osvetlenia LOOK Vision
• hmotnosť pedálov 203g/ks

Dodatočné parametre

Kategória: Nášľapné SPD pedále
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Kompatibilita: Shimano SPD
Typ pedálov: Kombinované

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

l96-spacers
LOOK NAVRHUJE, VÝVÍJA A VYRÁBA VÝNIMOČNÉ PRODUKTY

Vo svojich továrňach predvídajú, predstavujú, skúmajú, experimentujú, kreslia a vyrábajú v procese, ktorý je priemyselný aj ručne vyrobený. A dôvodom, prečo LOOK neúnavne inovuje svoje výrobky, dizajn a služby, je poskytnúť cyklistom jedinečný zážitok.

Posunutím našich hraníc a prekročením svojich limitov LOOK povyšuje zmysly a vášne. LOOK predovšetkým využíva technológiu na vyvolanie emócii, ktoré umožňujú každému cyklistovi zdokonaliť výkon. Výkon, ktorý sa vyjadruje víťazstvami a prekonaním samého seba, ako aj schopnosťou skrotiť svoje obavy a pochybnosti, prekonať ťažkosti a zdieľať svoje emócie.

Či už ide o rámy, pedále alebo vybavenie, pre profesionálnych alebo amatérskych športovcov, technológie ponúkané spoločnosťou LOOK sprostredkujú mimoriadne emócie.

 

Podobné produkty